JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

‘Arkadaşlar şaka yapmış!’

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
captive
Admin
Admin
captive

‘Arkadaşlar şaka yapmış!’ Deli10

‘Arkadaşlar şaka yapmış!’ Vide
MesajKonu: ‘Arkadaşlar şaka yapmış!’   ‘Arkadaşlar şaka yapmış!’ Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 9:19 pm

Canaydın, stada gelmeyince kendisi için “Şimdi seçim çalışması yapıyordur” diyen eski başkanlara, “Özhan abilerine şaka yapmışlar” cevabını verdi, ayrıca maça davet edilmediğini söyledi.

‘Arkadaşlar şaka yapmış!’ 18_252415_28FAN11OZHAN24233

Sarı-Kırmızılı kulübün eski patronları Alp Yalman, Faruk Süren ve Mehmet Cansun, seyircisiz Ankaraspor maçında Ali Sami Yen Stadı’na gelmiş, gözler Özhan Canaydın’ı aramıştı. Bunun üzerine kendi aralarında Canaydın’a şaka yollu takılan eski başkanlar, “Özhan bey şimdi seçim çalışması yapıyordur” ifadesini kullandı. Canaydın, bu espri üzerine FANATİK’e yaptığı açıklamada, “Seçim çalışması yaptığım yok. Belli ki Özhan abilerine şaka yapmışlar. Ben her zaman seçilmiş bir başkanın arkasında durumum ve bu konunda spekülasyon yapılmasını istemiyorum” dedi. Canaydın, stada gelmemesi konusunda ise şunları söyledi:

‘Rahatsız etmek istememiştir’
“Maça davet edilmedim zaten. Ama Adnan Polat durumumu ve Edremit’te olduğumu biliyor. Muhtemelen rahatsız etmek istememiştir.” Yaşadığı hastalık sonrası geçirdiği iyileşme süreci hakkında da bilgi veren Özhan Canaydın, “Savaşı kazandık, ama her zaman mücadeleye devam” açıklamasını yaptı.

‘Arkadaşlar şaka yapmış!’

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası