JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
captive
Admin
Admin
captive

Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj Deli10

Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj Vide
MesajKonu: Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj   Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 10:18 am

Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj BROTHER-BEAR2

Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj Serpent filmini izle,Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj Serpent filmini indirmeden izle,Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj Serpent hemen izle,Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj Serpent online izle,Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj Serpent film izle,Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj Serpent filmi

Yönetmen: Ben Gluck
Yapımcı: Carolyn Bates ,Jim Ballantine
Senaryo: Rich Burns
Müzik: Matthew Gerrard - Dave Metzger,
Kurgu: Nick Kenway
Süre: 73 Dk..

KONU=>

Bu geyikler muhabbeti çok seviyor. yepyeni bir filmle geri döndük dostum! hem de sadece biz geyikler değil, hani şu büyük ayı (kenai) ve onun küçük ayı kardeşi (koda) ve yeni kız nita. bayağı becerikli kız dostum, ne dersin? hadi siz de kahkaha ve macera dolu bu eğlencede bana ve kardeşime katılın – Hani ilk filmde görmüştük, hatırladınız mı? Herneyse, bu iki genç sonsuza dek birlikte olacaklarını düşünüyorlardı. Fakat şimdi Yüce Ruh, bu anlaşmayı bozmaları için uzun ve macera dolu bir yolculuğa çıkmaları gerektiğini söylüyor.
bu arada bu sefer hikayede birkaç bayan geyik de var!. tüm aileniz için harika değil de ne?

Ayı Kardeş 2 / Brother Bear 2 / Türkçe Dublaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası