JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ultima Online Bölüm Kuralları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crafts
Aktif Üye
Aktif Üye
crafts

Ultima Online Bölüm Kuralları Dans10

Ultima Online Bölüm Kuralları Vide
MesajKonu: Ultima Online Bölüm Kuralları   Ultima Online Bölüm Kuralları Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 4:28 am

* Konu başlıkları, içerik hakkında bilgi içermelidir. Lütfen bakın, acil yardım, önemli gibi konu başlıklarıyla konu açmak yasaktır. Bu tarz başlığa sahip olan konular içeriğe bakılmaksızın kilitlenecektir!

* Hack programı istemek ve dağıtmak yasaktır.

* Konularda ref-link vermek, virüslü dosya paylaşmak yasaktır. Bu tip konu açanlara gerekli ceza verilecektir

* Ultima Online hakkında soru larınızı sabitteki ultima online serverlar ve sorular yapınız aksi takdirde konularız kilitlenecektir.

* Ultima Online server arıyorum vs. sorularınızı konu acarak eil sabitteki konuya yazarak yapınız Server Arıyorum Soruları Sadece Bu Başlıktan

* İkili muhabbetlere girmeyiniz. Polemik oluşturacak konular açmayınız ve polemiklere girmeyiniz.

* Küfür, flood, hakaret içeren mesajlar silinecek ve gerekli cezalar verilecektir

* Emeğe rep vermek forumun genel kuralıdır. Ancak bunu konu açarken başlıkta yazmak yasaktır.

* Açtığınız konulara ya da beğendiğiniz bir konuya sabitlensin gibilerinden mesajlar yazmayın. Her sabitlensin denilen konu sabite alınırsa ilk sayfa gözükmez. Gerekirse zaten sabitlenir

* Forumun Genel Kuralları bu bölümümüzdede geçerlidir.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası