JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Travian Kılavuz 4

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crafts
Aktif Üye
Aktif Üye
crafts

Travian Kılavuz 4 Dans10

Travian Kılavuz 4 Vide
MesajKonu: Travian Kılavuz 4   Travian Kılavuz 4 Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 4:24 am

Travian Kılavuz 4

Oyuna Başlarken Hangi ırkla Başlayacağın Çok Önemlidir.Bu Sebebten Dolayı Hangi Irkın Oyuna Başlarken Hangi Askeri Geliştirmeden Başladığını Bilme Sizin Yararınıza Olur.

Şimdi Karşılaştıralım Ne Dersiniz?

1-)Öncelikle Eğitim:Kışlayı Basma Koşulları Irk Gözetmeksizin Aynıdır.Yalnız Her Askerin Eğitim Süresi Birbirinden Farklıdır.Eğitim Süresi Bakımından En İdeal Asker Tokmak Sallayandır.Onun Sonrasında Phalanx Vardır.En Uzun Sürede Eğitilen Asker İse Lejyonerdir.
2-)Eğitim Masrafları:Oyun Başlangıcında Hammadde Önemlidir.Bu Sebebten Ötürü Bu Kısım Sizi İlgilendirecektir.Travian'ın En Ucuz Askeri Olan Tokmak Sallayanlar Yine Bu Bölümde Liderdir.Phalanx Biraz Daha pahalı Olup,Lejyonerin Eğitim Masrafı Yüksektir.
3-)Hız:Bu Bölümde Tokmak Sallayan İle Phalanx Eşit Hızdadır.Lejyoner İse Diğer 2 Askerden 1 sektör/saat Yavaştır.
4-)Hammadde Taşıma Kapasitesi:Tokmak Sallayan Bu Bölümdede Öndedir.Lejyoner Tokmak Sallayandan 20 Hammadde Düşük Hammadde Taşımaktadır.Phalanx İse Tokmak Sallayanın Yarısı Kadar Hammadde Taşımaktadır.
5-)Saldırı Puanı:Lejyoner ve Tokmak Sallayan Saldırı Askeridir ve Eşit Saldırı Puanına Sahiptir.Phalanx Defansif Asker OlduğundaN Ötürü Saldırı Paunı Düşüktür.
6-)Savunma Puanı:Tokmak Sallayan Saldırıda Olduğu Kadar Savunmada Güçlü Değildir.Ayrıca Tokmak Sallayan Piyade Yada Oldukça Süvari Saldırılarında Çok Güçsüzdür.Lejyoner Hem Saldırı Hem Savunma Askeri Olduğundan Dolayı Eşit Bir Askerdir.Phalanx ise Tam Bir Savunma Askeridir.

Travian Kılavuz 4

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası