JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kenan Doğulu 2009 Yeni Albümü Yakında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
captive
Admin
Admin
captive

Kenan Doğulu 2009 Yeni Albümü Yakında Deli10

Kenan Doğulu 2009 Yeni Albümü Yakında Vide
MesajKonu: Kenan Doğulu 2009 Yeni Albümü Yakında   Kenan Doğulu 2009 Yeni Albümü Yakında Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 1:10 am

Kenan Doğulu 2009 Yeni Albümü Yakında Shakeit1qp4

BİR YERDE' SİNGLE'INDAN SONRA ALBÜM İÇİN KOLLARI SIVAYAN KEMAL DOĞULU, İDDİALI GELİYOR
10 yepyeni şarkının oluştuğu albümünü kısa bir süre sonra çıkartmaya hazırlanan Kemal Doğulu, albüm için çıplak poz verdi ve meydan okudu; "Ben kendime her anlamda güveniyorum"

Saç, makyaj, styling, sanat yönetmenliği, kostüm tasarımcılığı, fotoğrafçılık, klip yönetmenliği derken şarkıcılığı da işleri arasına katan Kemal Doğulu, 'Bir Yerde' isimli single' dan sonra 10 şarkının yer aldığı bir albüm hazırlığına başladı

Şarkıcılık mesleğini de başarılı bir şekilde yürüten Kemal Doğulu, yeni albümü için gece gündüz demeden stüdyoda çalışıyor Hakkında çıkan tüm eleştirileri biriktirdiğini söyleyen Kemal Doğulu, "Yapılan tüm iyi ve kötü eleştirileri not aldım Bunlar benim ilerlemem için gerekliydi Ben eleştiriliyorum diye oturup ağlayacağım yerde daha çok çalıştım Harika bir albüm hazırladım Ama şöyle bir gerçek var ki, yaptığım işlerin algısı düşük, yaşlı ve vizyonsuz insanlar tarafından beğenilmesini beklemiyorum zaten Benim hedef kitlem gençler ve onlar da çok beğeniyorlar Ben de onlar için harika bir albüm hazırladım" diyor

Çok kısa süre sonra yepyeni albümü ile müzik severlerin karşısında olmaya hazırlanan Kemal Doğulu, fotoğraf çekimlerinde de çıplak poz verdi Bunun kötü eleştirileceğini bildiğini söyleyen ancak kendi bildiği doğrulardan şaşmadığını söyleyen Kemal Doğulu, "İnsan doğası gereği çıplak doğar ve çıplak gömülür Dolayısıyla son derece olağandır, estetik olduğu sürece Erkek şarkıcılar kadınlara nazaran daha çekingenler bu konuda belki de malzemeleri olmadığından dolayı ama ben kendime her anlamda güveniyorum" diyerek manalı bir açıklama yapıyor

Kenan Doğulu 2009 Yeni Albümü Yakında

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası