JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BIRAK DA TERİMİZ SOĞUSUN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crafts
Aktif Üye
Aktif Üye
crafts

BIRAK DA TERİMİZ SOĞUSUN Dans10

BIRAK DA TERİMİZ SOĞUSUN Vide
MesajKonu: BIRAK DA TERİMİZ SOĞUSUN   BIRAK DA TERİMİZ SOĞUSUN Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 2:02 am

BIRAK DA TERİMİZ SOĞUSUN

BIRAK DA TERİMİZ SOĞUSUN Birak-da-terimiz-sogusun_o

Şarkıcı Işın Karaca ile Aranjör Sevgilisi Erdem Yörük'ün 12 Yıllık İlişkisinin Bitmesine Neden Olduğu İddia Edilen Funda Güven,

ŞARKICI IŞIN KARACA İLE ARANJÖR SEVGİLİSİ ERDEM YÖRÜK'ÜN 12 YILLIK İLİŞKİSİNİN BİTMESİNE NEDEN OLDUĞU İDDİA EDİLEN FUNDA GÜVEN,

"Erdem ile bir arkadaş ortamında tanıştık. Bana Işın Karaca ile ilişkisinin bittiğini belirterek 'İnanmıyorsan yarın bütün gazetelere bak' diye mesaj attı. Gazetede ayrıldıkları haberini okuyunca ona inandım. İlişkimiz başladıktan sonra Işın Karaca sürekli beni gizli numaradan ve değişik numaralardan arayıp taciz etti. Hatta bir gün 'Sayende bitti! En azından bırak da terimiz soğusun' diye mesaj attı. Ben de ona, 'Ben değil, Erdem bana geldi' dedim. Tehdit telefonları gelmeden önce ilişkilerinin devam ettiğinden haberim yoktu. Işın Hanım beni arayıp 'Uzak dur ondan, Erdem'i sana bırakmam'diyordu. Ben de böyle aksiyonların içinde yer almak istemediğim için Erdem'den ayrıldım. O iyi bir insan ama ikimizi birden idare etmeye çalıştı. Bu da ilişkiyi bitirdi."

BIRAK DA TERİMİZ SOĞUSUN

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası