JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'BEYAZ ANTİPATİK VE ZAYIF DURUYOR'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crafts
Aktif Üye
Aktif Üye
crafts

'BEYAZ ANTİPATİK VE ZAYIF DURUYOR' Dans10

'BEYAZ ANTİPATİK VE ZAYIF DURUYOR' Vide
MesajKonu: 'BEYAZ ANTİPATİK VE ZAYIF DURUYOR'   'BEYAZ ANTİPATİK VE ZAYIF DURUYOR' Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 2:01 am

'BEYAZ ANTİPATİK VE ZAYIF DURUYOR' Beyaz-antipatik-ve-zayif-duruyor_o

Ayşe Özyılmazel Annesine Olan Düşkünlüğüyle Bilinen Ünlü Şovmenle İlgili Bakın Neler Yazdı..

AYŞE ÖZYILMAZEL ANNESİNE OLAN DÜŞKÜNLÜĞÜYLE BİLİNEN ÜNLÜ ŞOVMENLE İLGİLİ BAKIN NELER YAZDI..

Yıllar geçti, devir değişti, millet çoluğa çocuğa karıştı şu Beyaz'ın kaderi değişmedi gitti. Ne kadar başarılı olursa olsun; programı, reytingleri ne kadar tavana vurdurursa vurdursun, turnelere, reklamlara ne kadar doymazsa doymasın dönüp dolaşıyor aynı imajda saplanıp kalıyor. Nedir o? 'Annesinin oğlu!' Eh! Başlarda halkımıza sempatik gelse de çoktan kabak tadı verdi bu muhabbet! Sevenleri, 'Bu yaşta da bu kadar anneci olunmaz ki, erkek adam ilişkisine annesini karıştırmaz ki' diyor.

Demezler mi? Yine bir Beyaz ve ayrıldığı sevgilisi (Gamze Karaman'mış) magazin haberi. Yine yazılanlara göre anneciği ayrılık sebebi. Artık ben bu işin doğruluğundan şüphe etmeye başladım. Bu kadar başarılı, bu kadar sempatik, bu kadar hoş, bu kadar ayakları yere basan bir adam hala annesinin lafıyla bir ilişkiye başlayıp, bitiriyor olamaz! Olmamalı!. Bu olsa olsa basının yarattığı ve sürdürmeyi sevdiği bir imaj olmalı! Umuyorum öyledir. Bence Beyaz artık çıkıp bu konuda bir açıklama yapmalı, bu yaşta kararlarını annesinin değil, kendisinin aldığını söylemeli. Çünkü antipatik ve zayıf duruyor, Beyaz'a yakışmıyor! Bütün kızlar bu işi çok saçma buluyor. Haberin olsun Beyaz!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası