JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÖNDER TEHLİKELİ BİR MADDE GİBİ'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crafts
Aktif Üye
Aktif Üye
crafts

ÖNDER TEHLİKELİ BİR MADDE GİBİ' Dans10

ÖNDER TEHLİKELİ BİR MADDE GİBİ' Vide
MesajKonu: ÖNDER TEHLİKELİ BİR MADDE GİBİ'   ÖNDER TEHLİKELİ BİR MADDE GİBİ' Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 1:58 am

ÖNDER TEHLİKELİ BİR MADDE GİBİ' Onder-tehlikeli-bir-madde-gibi_o

Manken Irmak Atuk, Süreyya Yalçın'dan Boşanmak Üzere Olan Önder Bekensir'i Tanımladı: 'Önder Şu An Tehlikeli Madde Gibi. Yanına Yaklaşılmıyor, Yakıştırılıyor!'..

MANKEN Irmak Atuk, SÜREYYA YALÇIN'DAN BOŞANMAK ÜZERE OLAN ÖNDER BEKENSİR'İ TANIMLADI: 'ÖNDER ŞU AN TEHLİKELİ MADDE GİBİ. YANINA YAKLAŞILMIYOR, YAKIŞTIRILIYOR!'..

Geçtiğimiz günlerde adı Süreyya Yalçın'dan boşanma arifesinde olan Önder Bekensir'le anılan manken Irmak Atuk, aşk iddialarını yalanladı. Atuk, aşk söylentileriyle ilgili haberlere çok kızdığını belirterek, şunları söyledi:

'Önder benim çok eski arkadaşım. O gece Blacck'te bir parti vardı ve ben de davet edilmiştim. O gece benim gibi bir kaç kişi daha vardı ama hemen ben yakıştırıldım. Beni her zaman Önder'le birlikte görebilirsiniz. Bu şaşırılacak bir şey değil çünkü biz çok iyi eski arkadaşlarız. Daha öncesinde Süreyya'yla da tanıştırmıştı beni. Ayrıldılar ama o beni hiç ilgilendirmez. Ayrılmalarının benimle alakası yok. Önder şu an tehlikeli bir madde gibi, yaklaşılmıyor, hemen yakıştırılıyor.'

Hayatında kimse olmadığı için bu tarz yakıştırmaların yapıldığını öne süren Irmak Atuk, 'Önder en kısa zamanda bana birini ayarlayacak, onun sözünü aldım' dedi. Seksi manken, bir moda programına başladığını da sözlerine ekledi.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası