JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MÜJDE AR, HAYVAN BARINAĞI BASTI!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crafts
Aktif Üye
Aktif Üye
crafts

MÜJDE AR, HAYVAN BARINAĞI BASTI! Dans10

MÜJDE AR, HAYVAN BARINAĞI BASTI! Vide
MesajKonu: MÜJDE AR, HAYVAN BARINAĞI BASTI!   MÜJDE AR, HAYVAN BARINAĞI BASTI! Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 1:48 am

MÜJDE AR, HAYVAN BARINAĞI BASTI! Mujde-ar-hayvan-barinagi-basti_o

Sinema Sanatçısı Müjde Ar, Ntv'deki Programında Yerel İdarenin Köpeklere Kötü Davranması Nedeniyle, İki Günde Bir Hayvan Barınağı Bastığını Söyledi.

SİNEMA SANATÇISI Müjde Ar, NTV'DEKİ PROGRAMINDA YEREL İDARENİN KÖPEKLERE KÖTÜ DAVRANMASI NEDENİYLE, İKİ GÜNDE BİR HAYVAN BARINAĞI BASTIĞINI SÖYLEDİ.

NTV'de yayınlanan 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında ülkemizde hayvan haklarına önem verilmemesinden dert yanan Müjde Ar, iki günde bir hayvan barınağı bastığını açıkladı:

'Geçen gün tepemin tası attı; iki günde bir hayvan barınağı basıyorum. Artık İstanbul'un delisi gibi... Bir yerde bir hayvana eziyet ediliyor, ismini vermeyeceğim her dakika itiştiğim bir belediye, hayvanları şikayet üzerine toplamış. 'Bunlar havlıyor, bunları alın götürün' diye. 8 tane köpeğin peşine düştüm. Telefon açtım, oraya buraya... Bağırdım, çağırdım. Dedim ki, 'Şimdi geliyorum, o barınağı basıyorum'. Hayvanları öldürecekler diye korkuyorum. Ben arabayla gidiyorum, tiyatro gibi o sırada hayvanlara mama atıyorlar. Ne komik memleket. Gittim hakikaten de ortalığı dağıttım. Dedim ki, burada her türlü rezaleti yapacağım, o köpekler serbest kalacak. İki tane yavruyu bulamadık. Çocuğuna sahip çıkama, hayvanına sahip çıkama, kadınına sahip çıkama...'

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası