JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aragones `Bugün de top bizi sevmedi`

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
captive
Admin
Admin
captive

Aragones `Bugün de top bizi sevmedi` Deli10

Aragones `Bugün de top bizi sevmedi` Vide
MesajKonu: Aragones `Bugün de top bizi sevmedi`   Aragones `Bugün de top bizi sevmedi` Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:44 am

Aragones, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında "Bugün her şeyi yapan bizdik. Oynayan da pozisyonları bulan da golleri yiyen de. Girdiğimiz pozisyonlardan yararlansaydık çok daha farklı bir maç olabilirdi. Kendimiz attık kendimiz yedik. Yakaladığımız pozisyonları atabilseydik şu anda çok farklı konuşuyor olacaktık. Futbol adeta kaprisli bir çocuk gibidir. İstemezse ne yaparsanız olmaz. Bugün de top bizi sevmedi. Hiçbir antrenör hiçbir maçta böyle bir sonuç almak istemez. Her zaman galibiyet almak ister. Bugün ilk yarıda hakimiyeti kurduğumuza inanıyorum. Attığımız goller var ancak kendi hatalarımızdan dolayı yediğimiz goller de var. Maalesef gol yeyince istemediğiniz sonuçlar ortaya çıkıyor" diye konuştu.

Aragones, Eskişehirsporluların topun kale çizgisini geçtiğini iddia ettikleri pozisyonla ilgili olarak ise, "Benim oturduğum yerden pozisyonu göremediğim için yorum yapamayacağım ama bizim de bu tarz pozisyonlarımız verilmeyebilir. Futbolun içinde böyle pozisyonlar olabilir" diye konuştu. Oyuncularımla arasında iletişim kopukluğu olmadığını ifade eden Aragones transfer soruları karşısında ise, "Ben transfer konusunu konuşmak istemiyorum. Bu konuyu biz kendi içimizde hallederiz. Bizim betçe oturan arkadaşlarımız da en az oynayanlar kadar kaliteli oyuncular ve ellerinden gelen mücadeleyi sergiliyorlar" dedi. Aragones Eskişehirspor için ise, "Eskişehirspor için iyi bir ekip diyebiliriz. İyi mücadele ediyorlar. Kendileri gibi oynadıklarında tehlikeli oluyorlar. Ancak bugün biz kendi girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilseydik kazanacaktık" dedi.

Aragones `Bugün de top bizi sevmedi`

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası