JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rapid Mega Downloder Istediginiz Kadar Dosya Indirin Ayni Anda :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crafts
Aktif Üye
Aktif Üye
crafts

Rapid Mega Downloder Istediginiz Kadar Dosya Indirin Ayni Anda :) Dans10

Rapid Mega Downloder Istediginiz Kadar Dosya Indirin Ayni Anda :) Vide
MesajKonu: Rapid Mega Downloder Istediginiz Kadar Dosya Indirin Ayni Anda :)   Rapid Mega Downloder Istediginiz Kadar Dosya Indirin Ayni Anda :) Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 3:28 am

Rapid Mega Downloder Istediginiz Kadar Dosya Indirin Ayni Anda Smile

Rapid Mega Downloder Istediginiz Kadar Dosya Indirin Ayni Anda :) Romper229pr5wa0kp

arkadaslar oncelikle program hakkinda kucuk aciklama yapmak istiyorum bu programla ayni anda megauploaddan ve rapidshareden istediginiz kadar dosya indirebilirsiniz.yapmaniz gereken sadece size verdigim linkten programi indirmek

program
http://lnx.muchografico.com/foro/portal.php?news=article&start=0

siteye girdikten sonra Descargas WebHostings 0.1.1 programini indirin ve kurun program anlasilir bi dilde degil ama size ben anlatmaya calisacagim.
oncelikle programi kurun ve daha sonra programin ust tarafinda download link yazan bosluga indirmek isteginiz butun linkleri ekleyin ve ekleme isi bittikten sonra proxy destegine ihtiyacimiz olacak (eger bu konuda yardim isterseniz ozelden mesaj atabilirsiniz ve size yardimci olabilirim)elimizde oldugunu varsayarak konuya devam ediyorum ustte proxy yazan tusa tiklayin ve daha sonra ultilizar proxys yazan yerin yanindaki kutucugu isaretleyin ve daha sonra agregar proxys yazan tusa basin ve proxylerinizi ekleyin ve islem bukadar programin guzel tarafi otamatik olarak calisan proxyleri bulup indirmeye baslamasi.bekleme yok 3 harf girme yok yani hic bir sorunla karsilasmadan istediginiz kadar download edebilirsiniz...

programin ust tarafindaki salir tusu programi kapatmak icin kullanilir.
programin yine ust tarafinda bulunan configuraion program ayarlari icin kullanilir ama siz burada sadece iinen dosyalarin hangi klasore inmesini istediginizi isaretleyin baska biseye dokunmayin..

umarim anlatabilmisimdir hatam olduysa kusura bakmayin umarim bu paylasimim size ulasir..

mesajlarinizi bekliyorum saygilar gurbetci

proxy nasil eklenir ayrintili aciklama

elinizdeki proxy adreslerini notdefterine kaydedin ve daha sonra indirme programimizi calistirin ust tarafta proxy yazan tusa basin karsiniza cikan sayfada kucuk bi kutucuk var yaninda UTILIZAR PROXYS yaziyor onu isaretleyin ve daha sonra yanindaki AGREGAR PROXY yazan tusa basin ve kaydettiginiz proxyleri hani notdefterindekileri onlari bulun artik nereye kaydettiyseniz ve uzerine ikidefa tiklayin butun islem bukadar eger islemi dogru yaptiysaniz proxylerin hepsi programa gelmeye baslamis olmasi lazim artik beklemek kaliyor geriye program aralarindan ise yarayanlari kullanip indirme islemine baslamis olmasi lazim .....bekleyin ve gorun

NOT

PROGRAM RAPIDSHARE DEKI YENI SISTEME GORE SUAN INDIRME YAPAMIYOR

Rapid Mega Downloder Istediginiz Kadar Dosya Indirin Ayni Anda :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası