JoKeRFoRuMa HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PaYLaŞıMıN GeRÇeK AdReSi

AnasayfacaptiveGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir yere gitmiyorum'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
crafts
Aktif Üye
Aktif Üye
crafts

Bir yere gitmiyorum' Dans10

Bir yere gitmiyorum' Vide
MesajKonu: Bir yere gitmiyorum'   Bir yere gitmiyorum' Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 4:25 pm

Bir yere gitmiyorum'

Bir yere gitmiyorum' 7_236692_lugano3110_414_232

Noel tatiline erken çıkmak için cezalı duruma düştüğü iddialarına Lugano´dan yanıt: "Saçma, çünkü tatili Türkiye´de geçireceğim"

Eşi doğum yapacak
Antalyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düşünce, Edu ile birlikte hakkında, “Noel tatiline erken çıkmak için bilerek kart gördü” iddiaları ortaya atılan Lugano, bunun bilgisizce yapılmış yanlış bir yorum oldğunu söyledi. Bu yorumların bilgisizce yapıldığını ifade eden Uruguaylı oyuncu, şu açıklamayı yaptı: “Ben, Noel’i Türkiye’de geçirmek zorundayım. Çünkü eşim hamile çok yakında doğum yapacak. Bu nedenle hiçbir yere hareket edemiyoruz.”

‘Ben maçı yaşarım’
“Noel'de eşim ve çocuğumla birlikte Türkiye’de olacağım. Niye kasıtlı olarak kart göreyim ki? Bu, beni de çok rahatsız eden bir konu. Çünkü ben, her zaman adeta maçı yaşıyorum. Kendimi inanılmaz derecede yaptığım işe motive ediyorum. Bu sırada oyundan başka birşey düşünmüyorum. Karşılaşma anında böyle hesaplar yapacak zamanım bile yok. Eksik ve yanlış bilgilerle yapılan bu yanlış haberleri üzüntüyle karşılıyorum.” Lugano cezası nedeniyle Konya’da forma giyemeyecek.

Bir yere gitmiyorum'

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası